piątek, 10 sierpnia 2012

SIĘ KRĘCI


Dzieje się wokół bloga sporo, co bardzo mnie cieszy :))) Mogę liczyć na Wasze wsparcie i coraz większe zainteresowanie. Za to - wielkie DZIĘKUJĘ!
Słyszeliście kiedyś o stronie myPort.pl? To portal fotograficzny zrzeszając szeroką grupę ludzi różnych
profesji. Wiadomo, że większość to fotograficy i modelki, ale po za nimi można tam odnaleźć wizażystów, stylistów, projektantów, a nawet malarzy. Dzięki myPort.pl można umówić się na sesję zdjęciową, odnaleźć modelkę z odpowiednimi warunkami do danej sesji, uzyskać pomoc stylisty i wiele, wiele innych. Świetny, nowy, profesjonalny portal. Póki co jego społeczność nie jest zbyt liczna, jednak myślę, że szybko zyska duże grono fanów. Zaproponowano mi niedawno napisanie artykułu na myPort.pl, co z chęcią uczyniłam. Dzielę się w nim moimi wrażeniami i doświadczeniami na temat pierwszych kroków w modelingu. Zapraszam do przeczytania: Zdjęcia fashion - wyjątkowy dział fotografii Mam nadzieję, że się Wam spodoba :))) I zapraszam do odwiedzenia myPort.pl :)))

Natomiast dziewczyny z Silesia Street Look -bloga łączącego modę, sztukę i architekturę i ukazującego te trzy aspekty w śląskim środowisku - zorganizowały konkurs dla blogerek na najlepszą stylizację. Do wygrania m.in. okazja do zaprezentowania się na wybiegu na ul. Mariackiej w Katowicach, podczas imprezy "Modny Śląsk", która odbędzie się 23 - 25 sierpnia :DD Myślę, że czas spróbować swoich sił w tego typu konkursach :))) Trzymajcie kciuki!! Moja stylizacja biorąca udział w konkursie - NATALIA FASHION DRIFT

Jutro znikam, ale już w poniedziałek możecie spodziewać się drugiej części fotorelacji z Woodstocku. A tymczasem w weekend będziemy bawić się na LET IT ROLL OPEN - AIR POLSKA Festiwal muzyki elektronicznej, całkiem niedaleko, bo nad zalewem Nakło Chechło koło Tarnowskich Gór. Ktoś się wybiera? :))) Nad postem kolaż z dzisiejszych, kilku zdjęć. 
Pozdrawiam Was gorąco! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie! :)) Shamelessly